Autostop Skladové vozy - Autostop

Prodej nových a ojetých vozů z pohodlí domova

V návaznosti na vládní opatření, jsme nuceni uzavřít prodej nových a ojetých vozů. Respektujeme toto opatření z důvodu ochrany zdraví. Abychom vám ale neznemožnili nákup nového nebo ojetého vozu, připravili jsme  pro Vás novou a pohodlnou formu prodeje vozů přes internet, který je naprosto bezpečný jak z hlediska zdravotního, tak i z hlediska vaší případné nespokojenosti s vybraným vozem. Naši prodejci jsou připraveni Vám vybraný vůz zarezervovat, podat o něm veškeré informace, připravit nabídku financování a pojištění a následně ho zdarma přistavit k testovací jízdě. Jakmile si vůz vyberete, vyčištěný a vydezinfikovaný  vám jej předáme k užívání. Celý obchod tak lze zrealizovat mimo provozovnu a tedy bez kontaktu s dalšími zákazníky.

Nabídku skladových vozů ŠKODA najdete ZDE

Kompletní nabídku ŠKODA Plus najdete ZDE

Kontakty: Prodejní tým ŠKODA

Proces samotné koupě vozu:

  • V kontaktu s prodejci si vyberete svůj vůz, zkonzultujete historii a původ vozidla s prodejcem a v online komunikaci můžete sjednat samotný obchod, stejně jako případné financování nebo pojištění vozu.
  • Po podpisu smlouvy a převedení dohodnuté částky za vůz na náš účet Vám náš personál vůz připraví k prodeji, včetně desinfekce interiéru generátorem ozonu. Následně vozidlo přivezeme vozu k Vám domů.
  • Fyzické předání vozu proběhne při zachování přísných hygienických opatření. Prodejce a zákazník použije ochranu obličeje (ideálně rouška nebo respirátor přes nos a ústa).

Blue Vinyl Wrap

Autostop, spol. s r. o.
Luženská 1992
269 01 Rakovník
info@autostop-rakovnik.cz

Prodej
prodej@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 317 070 665

Servis
servis@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 313 518 006

Sklad ND a příslušenství
sklad@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 317 070 664

STK + emise
prodej@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 313 518 082

Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace