Autostop Skladové vozy - Autostop

Historie

Na začátku byla myšlenka zlepšit pracovní prostředí a zkvalitnit služby. Na konci je výsledek nový servis v Rakovníku.
 
Zaměstnanec Mototechny pan  Jaroslav Fišer, který zde pracoval jako automechanik, se díky své pílí a úsilí postupně vypracoval  do vedení této firmy. Protože se rozhodl tomuto podnikání zasvětit celý svůj život, podnik odkoupil.
 
Dne 16.01.1993 založil společně se svým synem Radkem firmu Autostop s r.o., která se stala významnou, lokální, rodinnou firmou věnující se prodeji a servisu vozidel ŠKODA. Postupem času původní budova Mototechny změnila podobu na moderní dealerství pod záštitou ŠKODA AUTO a.s. V roce 1997 k firmě Autostop přibyla ještě stanice technické kontroly známá jako Auto FiJa. Z důvodu vysokých prodejů se vybudoval reprezentativní, prosklený prostor, pro předávání nových vozidel klientům. Ani servis nezůstal s přeměnou pozadu, momentálně máme moderní, lakovnu, klempírnu, dílnu pro ostatní značky a nejmodernější přístroj na seřízení geometrie vozidel značky Hunter. Mezi další naše poskytované služby patří například kompletní ruční mytí vozidel a nonstop pomoc na cestách novým odtahovým vozidlem.
 
Současná podoba showroomu včetně venkovních prostor proběhla v roce 2015 dle standardizovaných parametrů ŠKODA AUTO.Prostory pro ojeté vozy a ŠKODA PLUS se dočkaly své modernizace nedávno v roce 2017.
 
Aktuálně zde pracuje 40 zaměstnanců, z toho někteří zde působí již z dob Mototechny.
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 Autostop, spol. s r. o.
Luženská 1992
269 01 Rakovník
info@autostop-rakovnik.cz

Prodej
prodej@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 317 070 665

Servis
servis@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 313 518 006

Sklad ND a příslušenství
sklad@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 317 070 664

STK + emise
prodej@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 313 518 082

Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace