Autostop
První poznatky lidí, kteří se jako první dnes přišli svést naším novým Kamiqem
První poznatky lidí, kteří se jako první dnes přišli svést naším novým Kamiqem
Máme pro vás poznatky lidí, kteří se jako první dnes přišli svést naším novým Kamiqem. Chtěli jsme je s vozidlem vyfotit, ale bohužel jsme byli odmítnuti, i když jim to v Kamiqu velmi slušelo.
Všichni se shodli na tom, že vozidlo drží v zatáčkách, na našich luženských kostkách nebyly žádné velké vibrace ani hluk. Výborně se nastupuje a vystupuje díky zvýšenému podvozku vozidla. Překvapil i tichý chod dieselového motoru.
 
Karel byl mile překvapen z dobré akcelerace vozu a z většího pohodlí než v Rapidu. Kufr 400 L mu vyhovuje, protože čím menší nákup se tam vejde, tím více ušetří. Je ovšem zvyklý na startování klíčkem a knoflík pod volantem mu úplně nevyhovuje.
 
Jaroslavovi se těžko s tímto vozem dodržovala povolená rychlost. Byl unešený z digitálního panelu přístrojů, co tam může vše vidět a jak je to přehledné. Výhled z vozu na krásnou přírodu ho velice oslovil, stejně tak pohodlné sedačky, citlivé řízení a brzdy které prý nemají chybu. Věci na týden do Chorvatska by se do vozu bez problémů vešly, stejně tak jako 6 bas piva.
 

Miloš prý ihned splynul s vozem a měl přesný odhad o rozměru vozu. Když prý ze svého Roomstera přesedne do Octavie, tak nemá odhad, zdá se mu veliká a má z toho nepříjemný pocit. Když sešlápl plyn, tak ho zarazilo, jak Kamiq vylétl jako žihadlo. Trochu se mu nezdál spojkový pedál, ale zřejmě to byl nezvyk ze svého staršího vozu, kde už je spojka trochu opotřebovaná.

 

Lada prohlásila, že je to krásné pohodlné auto, které svými tvary působí robustně a velmi bezpečně *. Měla problém s ovládáním na dotykovém displeji. Zdála se jí malá boční zrcátka, ale její spolujezdkyně s tím nesouhlasila. Jako další plus vyzvedla přesné řazení a příjemné držení volantu.

Přijďte i Vy vyzkoušet nový model ŠKODA Kamiq.

* ŠKODA KAMIQ získala v testu Euro NCAP maximální hodnocení v podobě pěti hvězd

Váš autorizovaný prodejce vozů ŠKODA:

Autostop, spol. s r. o.
Luženská 1992
269 01 Rakovník
Tel. 317 070 665
Napsáno: 4.9.2019

Autostop, spol. s r. o.
Luženská 1992
269 01 Rakovník
info@autostop-rakovnik.cz

Prodej
prodej@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 317 070 665

Servis
servis@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 313 518 006

Sklad ND a příslušenství
sklad@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 317 070 664

STK + emise
prodej@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 313 518 082

Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace