Autostop

Akce - slevy

 

Zpětný odběr vybraných výrobků (a autovraků)
Chcete se zbavit svého starého vozidla a nevíte kam s ním? Naše Společnost a ŠKODA Auto pro Vás zajišťuje bezplatnou likvidaci starých vozidel. Podmínkou bezplatného převzetí vraku je jeho úplnost - musí obsahovat všechny nutné části (zejména hnací a převodové agregáty, karoserii, katalyzátory, nárazníky).Při odevzdání autovraku obdržíte doklad o ekologické likvidaci, který poté předložíte na obecním/registračním úřadu při vyřazení vozidla z evidence. Tím, že u nás uvedený odpad odevzdáte, chráníte životní prostředí.
Technická kontrola nově koupeného ojetého vozu zdarma
Kupujete ojetý vůz? My vám ho zadarmo zkontrolujeme.
Výměna ŠKODA originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Vztahuje se i na samostatnou výměnu brzdových destiček. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Více na:
http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus/
Příprava vašeho vozidla na STK
Provozujeme stanici STK a Emise
Kompletní prohlídka vašeho vozidla se zárukou, že váš automobil je po technické stránce bezpečný a provozu schopný.
Sada autokosmetiky Autokosmetika ŠKODA
Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 Kč (včetně DPH), může si zákazník vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky zdarma. Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Více na:
http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus/
Zakázka nad 3 000 Kč
Sleva ve výši 10 % na ŠKODA originální díly, je-li celková cena opravy vyšší než 3 000 Kč (včetně DPH). Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků. Maximální výše slevy je 5 000 Kč. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Více na:
http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus/

Na nákup ŠKODA originálního příslušenství

Sleva 20% se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze ji uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes ŠKODA E-shop. Šek lze kombinovat s libovolným šekem z šekové knížky. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Více na: http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus/

Výměna rozvodů
Sleva ve výši 15 % z celkové ceny dílů (včetně DPH), týká se pouze ŠKODA originálního řemenu, kladek a vodního čerpadla. Více na:
http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus/
Výměna ŠKODA originálních tlumičů
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Sleva se vztrahuje na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Více na: http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus/
Výměna ŠKODA originálního středního a zadního dílu výfuku
Sleva ve výši 20% z celkové ceny opravy, která zahrnuje díly a práci (včetně DPH). Vztahuje se i na samostatnou výměnu středního nebo zadního dílu výfuku. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Více na:
http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus/

Výměna ŠKODA originální spojkové lamely, přítlačového kotouče, vypínacího ložiska a setrvačníku

Sleva 20% platí pouze v případě montáže u servisního partnera ŠKODA. Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let. Více na: http://www.skoda-auto.cz/mam-vuz-skoda/program-4-plus/

Pick up servis do 30km Zdarma !
Nevíte čím obdarovat své příbuzné a známé? Kupte pro své přátele, známé nebo rodinu dárkový poukaz v hodnotě 500,- , 1000,- nebo 1500,-

 

Na Vaši návštěvu se těší: 

Jiří FRANČE - T: +420 608 333 742, E: jirifrance@autostop-rakovnik.cz
Jiří HAMATA - T: + 420 777 738 284, E: jirihamata@autostop-rakovnik.cz
Petr MASÁK - T: +420 608 333 738, E: petrmasak@autostop-rakovnik.cz

 

Autostop, spol. s r. o.
Luženská 1992
269 01 Rakovník
info@autostop-rakovnik.cz

Prodej
prodej@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 317 070 665

Servis
servis@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 313 518 006

Sklad ND a příslušenství
sklad@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 317 070 664

STK + emise
prodej@autostop-rakovnik.cz
Tel.: 313 518 082

Tvorba www stránek - Kvalitní stránky, které jsou vidět - SEO optimalizace